Game Scores

Welcome to the Game Scores page from the Morgan Sports Center! Here you will find all the games for each team!

Spring Sports:

_________________________________________________________________________________

Outdoor Track:

Image result for running clipart

4/5/18 Westbrook, Old Saybrook, & Morgan @ Westbrook at 3:45

Girls:

4×800- Second

4×100- Second

110 Hurdles-

100 Meter Dash-First (Taylor Wyatt)

200 Meter Dash- Tie for third (Alyssa Lemay & Taylor Wyatt)

800 Open- Third (Allison Gardener)

4×400- First

Boys:

4×800- Second

4×100- Second

110 Hurdles-

100 Meter Dash- Third (Sam Houser), Fourth (Bryce Thomas)

200 Meter Dash- Third (Bryce Thomas)

4×400- Second

4/25/18 Old Lyme, East Hampton, & Morgan @ Old Lyme at 3:45

Girls:

4×800- First

4×100- First

110 Hurdles- Second (Sydney Church)

100 Meter Dash- Second (Taylor Wyatt)

200 Meter Dash- First (Alyssa Lemay)

Open 800 Meter- Second (Allison Gardener)

4×400- Second

Boys:

4×800- First

4×100- First

11o Hurdles- First (Anes Gadun)

100 Meter Dash- First (Jhan Carlos Bermeo)

200 Meter Dash- Third (Ryan Warner)

4×400- Second

5/2/18 Lyman Memorial, Cromwell, Morgan, & Portland @ Portland at 3:45

Girls:

4×800- First

4×100- Second

110 Hurdles- Second (Sydney Church)

100 Meter Dash- Second (Taylor Wyatt)

200 Meter Dash- First (Alyssa Lemay), Second (Taylor Wyatt)

4×400- Second

Boys:

4×800- First

4×100- First

110 Hurdles- Second (Anes Gadun)

100 Meter Dash- Second (Jhan Carlos Bermeo)

200 Meter Dash- First (Patrick Wilson)

4×400- First

5/8/17 Creed, Valley Regional, Hale-Ray & Morgan @ Valley Regional at 4

Girls: 

4×800- Did not run

4×100- First

110 Hurdles- Second (Sydney Church)

100 Meter Dash- Second (Taylor Wyatt)

200 Meter Dash- First (Alyssa Lemay)

4×400- First

Boys:

4×800- First

4×100- Third

110 Hurdles- Second (Anes Gadun)

100 Meter Dash- Fourth (Ryan Warner)

200 Meter Dash- Second (Ryan Warner)

4×400- Second

 

 

 

Boys Tennis:

Image result for tennis racket clipart

4/5/18 @ Coginchaug: 7-0 WIN

4/7/18 vs East Hampton: 6-1 WIN

4/9/18 @ Haddam-Killingworth: 7-0 WIN

4/11/18 vs Old Lyme: 4-3 WIN

4/18/18 vs Valley Regional: 5-2 WIN

4/21/18 vs Cromwell: 5-2 WIN

4/24/18 vs Woodstock Academy: 7-0 WIN

4/26/18 @ Old Saybrook: 5-2 WIN 

4/30/18 vs Old Saybrook: 5-2 WIN

5/1/18 @ Westbrook: 6-1 WIN

5/2/18 @ East Hampton: 5-2 WIN

5/4/18 vs Haddam-Killingworth: 7-0 WIN

5/7/18 @ Old Lyme: 6-1 LOSE

5/8/18 vs Coginchaug: 7-0 WIN

5/11/18 @ Cromwell: 5-2 WIN

5/14/18 @ Valley Regional: 5-2 WIN

5/20/18 @ Stonington: 4-3 WIN

5/21/18 vs Westbrook: 5-2 WIN

Girls Tennis

Image result for tennis racket clipart

4/5/18 vs Coginchaug: 2-5 LOSE

4/9/18 vs Haddam-Killingworth: 5-2 LOSE

4/11/18 vs Old Lyme: 6-1 LOSE

4/13/18 vs North Branford: 5-2 LOSE

4/14/18 @ East Hampton: 6-1 WIN

4/18/18 @ Valley Regional: 6-1 LOSE

4/20/18 vs Portland: 4-3 WIN 

4/21/18 @ Cromwell: 7-0 LOSE

4/26/18 vs Old Saybrook: 1-6 LOSE

4/30/18 @ Old Saybrook: 7-0 LOSE

5/1/18 vs Westbrook: 6-1 LOSE

5/2/18 vs East Hampton/Hale-Ray: 6-1 WIN

5/5/18 @ HK: 3-4 LOSE

5/7/18 vs Old Lyme: 7-0 LOSE

5/8/18 @ Coginchaug: 6-1 LOSE

5/9/18 @ North Branford: 6-1 LOSE

5/11/18 vs Cromwell: 6-1 LOSE

5/14/18 vs Valley Regional: 7-0 LOSE

5/21/18 @ Westbrook: 7-0 LOSE

 

Baseball:

Image result for baseball clipart

4/5/18 @ North Branford: 8-7 LOSE

4/7/18 @ Haddam-Killingworth: 3-2 LOSE

4/9/18 vs Portland: 8-5 WIN

4/11/18 vs East Hampton: 15-3 WIN

4/13/18 vs Guilford: 9-2 LOSE

4/14/18 vs Cromwell: 11-1 LOSE

4/17/18 vs Valley Regional: 12-7 LOSE

4/18/18 @ Creed: 24-1 WIN

4/20/18 vs Hale-Ray: 7-6 LOSE

4/23/18 vs Old Saybrook: 16-7 LOSE

4/26/18 @ Coginchaug Regional: 12-5 WIN

4/30/18 vs Old Lyme: 2-0 LOSE

5/1/18 @ Westbrook: 10-8 WIN

5/2/18 vs North Branford: 11-8 WIN

5/5/18 @ Valley: 3-2 LOSE

5/9/18 vs Coginchaug: 11-2 LOSE

5/11/18 @ Cromwell: 14-1 LOSE

5/14/18 vs Haddam-Killingworth: 7-0 LOSE

5/20/118 @ Guilford: 10-0 LOSE

5/21/18 @ East Lyme: 4-1 WIN

 

Softball:

Image result for softball clipart

 4/5/18 @ North Branford: 12-0 LOSE

4/11/18 vs Valley Regional: 18-5 LOSE

4/14/18 @ Old Saybrook: 5-2 LOSE

4/16/18 @ Haddam-Killingworth: 16-6 LOSE

4/18/18 vs Hale-Ray: 19-4 LOSE

4/21/18 vs Wilbur Cross: 15-3 WIN

4/23/18 @ Coginchaug Regional: 13-1 LOSE

4/24/18 vs Portland: 18-0 WIN

5/4/18 vs HK: 11-2 LOSE

5/7/18 vs Coginchaug: 11-8 LOSE

5/8/18 vs East Hampton: 8-6 WIN

5/9/18 vs Cromwell: 23-11 LOSE

5/14/18 vs Old Saybrook: 8-7 LOSE

5/21/18 @ Lewis Mills: 2-0 LOSE

 

 

 

 

 

Boys Lacrosse:

Image result for lacrosse clipart

4/3/18 vs Old Lyme: 6-3 LOSE

4/5/18 vs Old Saybrook: 2-1 WIN

4/10/18 vs Valley Regional: 8-4 WIN

4/12/18 vs Haddam-Killingworth: 14-8 WIN

4/14/18 vs Bacon Academy: 11-6 WIN

4/17/18 @ North Branford: 19-6 WIN

4/21/18 @ Somers: 20-3 LOSE

4/24/18 vs Cromwell: 16-1 WIN

4/26/18 @ Old Lyme: 8-5 LOSE

5/1/18 vs Old Saybrook: 4-1 WIN

5/3/18 @ Valley Regional: 12-9 LOSE

5/5/18 @ Branford: 16-8 LOSE

5/8/18 @ Haddam-Killingworth: 10-5 WIN

5/10/18 vs North Branford: 15-9 WIN 

5/16/18 vs Waterford: 17-11 LOSE

5/21/18 @ Cromwell: 21-11 WIN

 

 

                                   Girls Lacrosse:

Image result for lacrosse clipart4/3/18 vs Old Lyme 10-3 LOSE

4/5/18 vs Guilford: 15-3 LOSE

4/28/18 @ Waterford: 9-4 WIN

5/1/18 @ Old Saybrook: 20-9 LOSE

5/3/18 vs Valley Regional: 18-9 LOSE

5/5/18 @ Fairfield Ludlowe: 17-3 LOSE

5/8/18 vs Haddam-Killingworth: 9-6 WIN

5/11/18 @ South Windsor: 16-10 LOSE

5/14/18 @ North Branford: 21-7 LOSE

5/17/18 @ Old Lyme: 16-10 LOSE

 

Golf

Image result for golf club cartoon

4/10/18 vs Cogninchaug: LOSE

176-183

4/11/18 vs North Brandford & North Haven: WIN

174-199-211

4/12/18 vs Old Lyme: LOSE

197-171

4/26/18 vs Cromwell: LOSE

200-170

4/30/18 vs Old Lyme, Waterford, & Fitch: LOSE

176-190-205-212

5/1/18 vs Waterford & Montville: LOSE

189-193-211

5/2/18 vs Portland: LOSE

187-199

5/7/18 vs Branford & Sheehan: LOSE

175-191-199

5/9/18 vs Old Saybrook: LOSE

171-174

5/14/18 vs Daniel Hand, Branford, & Guilford: LOSE

159-182-183-197

5/16/17 vs Portland: LOSE

161-191

5/17/18 vs East Hampton: WIN

172-203

5/21/18 vs Hale-Ray & Fitch: WIN

191-195-250

Winter Sports:


Boy’s Basketball

Image result for basketball clipart

Saturday., 12/16 @ Haddam-Killingworth: WIN

47-46

Monday., 12/18 vs Cromwell: LOSE

48-76

Thursday., 12/21 @ Portland: LOSE

49-57

Tuesday., 1/2 vs East Hampton: LOSE

50-75

Saturday., 1/6 @ North Branford: LOSE

31-44

Monday., 1/8 vs Valley: LOSE

42-58

Thursday 1/11 @ Creed: LOSE

40-52

Saturday 1/13 vs Old Saybrook: LOSE

52-69

Monday 1/15 vs Hale-Ray: WIN

48-47

Wednesday 1/17 vs Grasso Tech: WIN

82-49

Tuesday 1/23 vs Coginchaug Regional: LOSE

48-53

Friday 1/26 @ Westbrook: LOSE

71-74

Wednesday 1/31 vs Old Lyme: LOSE

32-62

Friday 2/2 @ Amistad: LOSE

28-64

Tuesday 2/6 vs North Branford: LOSE

57-59

Friday 2/9 @ Valley Regional: LOSE

62-76

Tuesday 2/13 vs Haddam-Killingworth: LOSE

70-69

Wednesday 2/14 @ Grasso Tech: WIN

93-50

Friday 2/16 @ Coginchaug Regional: LOSE

34-39

Monday 2/19 @ Cromwell: LOSE

41-65


Girl’s Basketball

Image result for basketball clipart

Tuesday., 12/12 vs Cromwell: LOSE

48-63

Saturday., 12/16 vs Haddam-Killingworth: WIN

45-39

Monday., 12/18 @ Cromwell: LOSE

28-58

Wednesday., 12/20 @ Amistad: WIN

53-47

Wednesday., 12/27 @ East Haddam: LOSE

20-57

Friday., 12/29 vs Morgan: LOSE

36-45

Tuesday., 1/2 @ East Hampton: LOSE

40-42

Tuesday., 1/9 @ Valley: WIN

41-37

Friday., 1/12 vs Creed: WIN

59-23

Monday 1/15 @ Hale-Ray: Win

51-19

Friday 1/19 @ Old Saybrook: WIN

42-32

Tuesday 1/23 @ Coginchaug Regional: LOSE

45-61

Thursday 1/25 vs Westbrook: WIN

54-49

Saturday 1/27 vs Portland: WIN

52-29

Monday 1/29 @ Old Lyme: WIN

42-37

Thursday 2/1 @ Naugatuck: LOSE

32-37

Monday 2/5 @ North Branford: LOSE

36-49

Thursday 2/7 vs Valley Regional: WIN

31-44

Monday 2/12 @ Haddam-Killingworth: LOSE

44-48

Wednesday 2/14 vs Coginchaug Regional: LOSE

50-42

Monday 2/26 @ Granby Memorial: LOSE

49-54


Wrestling

Image result for wrestling clipart


Wednesday., 12/13 vs Darien:

Saturday., 12/16 @ Derby Invitational: WON

Scored 166 points

Top performers:

-Louis Bradley: 1st in 113-pound division

-Anthony Cimino: 1st in 138 n the 170-pound division

-Austin Daley: 1st in the 285-pound division

-Issac Eriksen: in the 170- pound division

Other competitors

-Kyle Carse in the 113 division

-Trevor Follo in the 132

-Tim Smith in the 152 division

-Andrew Fortuna in the 160 division

-Kyle Neumann in the 220 division


Indoor Track

Image result for running clipart


*only the top two competitors are listed from each race*

Thursday., 12/21 @ Hill House

4×200

-Girls= 3rd (A) and 11th (B) place

-Boys= 10th (A) and 15th (B) place

4×800

-Girls= 4th place (A)

-Boys= 1st place (A)

55m Hurdles

-Girls= 8th (Olivia McCray) and 12th (Georgia Nye)

-Boys= 1st (Tony Coretti) and 7th place (Anes Gadun)

55m Dash

-Girls= 7th (Taylor Wyatt) and 18th (Madison Corrigan)

Thursday., 1/4 @ Hill House

4×200

-Girls= 1st place

-Boys= 9th place

4×800

-Girls=2nd place

-Boys=3rd place

55m Hurdles

-Girls= 7th (Olivia McCray) and 8th (Georgia Nye)

-Boys= 1st (Anthony Coretti) and 4th (Anes Gadun)

55m Dash

-Girls= 4th (Taylor Wyatt) and 9th (Clara Franzoni)

-Boys= 15th (Jhan Carlos Bermeo) and 18th (Henry Southwood)

1000m Run

-Girls= 11th (Delaney Mastriano) and 17th (Alyssa Smith)

-Boys= 19th (Aidan Maurais) and 21st (Kiefer Neuman)

600m Run

-Girls=2nd (Maura Kelly) and 11th (Erin Lindsay)

-Boys= 23rd (Patrick Kavanaugh)

1600m Run

-Girls= 5th (Kate Daley)

-Boys= 4th (Zach Tuccitto)

1600m Sprint Medley Relay

-Girls= 1st place

-Boys= 2nd place

300m Dash

-Girls= 1st (Mikayla Mancini) and 8th (Clara Franzoni)

-Boys= 13th (Henry Southwood) and 21st (Mathew Pelletier)

4x400m Relay

-Girls= 2nd with a time of 4:28.7

-Boys= 1st with a time of 3.54.0

Long Jump

-Girls= 3rd (Alyssa LeMay)

-Boys= 2nd (Juan Avila)

Shot Put

-Girls= 5th (Colleen Edwards)

-Boys= 10th (Anthony Coretti)

High Jump

-Girls= 5th (Mikayla Mancini)

-Boys= 10th (Kayo Barros)

Overall Team Scores

-Morgan Girls finished in 3rd with a total of 58.00

-Morgan Boys finished 2nd with a total of 70.000

Saturday, 2/3 @ Hill House- Shoreline Meet

4×200 Meter Relay

– Girls: 1st Place- First Team All-Shoreline

– Boys: 4th Place

4×800 Meter Relay 

– Girls: 3rd Place

– Boys: 4th Place

4×400 Meter Relay

– Girls: 3rd Place

– Boys: 2nd Place

55 Hurdles

– Girls: 5th Place (Georgia Nye), 8th Place (Olivia McCray)

– Boys: 1st Place (Tony Coretti)- First Team All-Shoreline

55 Dash

– Girls: 3rd Place (Taylor Wyatt)

– Boys: 18th Place (Jhan Carlos Bermeo), 24th Place (Henry Southwood)

300 Meter Dash 

– Girls: 5th Place (Mikayla Mancini)

– Boys: 15th Place (Ryan Warner), 21st (Henry Southwood)

600 Meter Dash

– Girls: 7th Place (Maura Kelly)

Long Jump

– Girls: 4th Place (Alyssa Lemay)

– Boys: 4th Place (Juan Avila)

High Jump

– Girls: 4th Place (Mikayla Mancini)

Shot Put:

– Girls: 15th Place (Colleen Edwards)

– Boys: 9th Place (Tony Coretti)

1600 Sprint Medley Relay 

– Girls: 1st Place- First Team All-Shoreline

– Boys:  3rdPlace

Overall Team Scores

The girls finished second overall, and the boys finished fifth overall.

Saturday, 2/10 States Meet @ Hill House 

4×200 Meter Relay 

– Girls: 3rd Place

– Boys: 15th Place

4×800 Meter Relay

– Girls: 3rd Place

55 Hurdles

– Girls: 23rd Place (Georgia Nye) 24th Place (Olivia McCray)

– Boys: 8th Place (Tony Coretti)

55 Dash 

– Girls: 18th Place (Taylor Wyatt)

– Boys: 49th Place (Henry Southwood)

Sprint Medley Relay

– Girls: 3rd Place

– Boys: 12th Place

4×400 Relay

– Girls: 7th Place

– Boys: 9th Place

Long Jump

– Girls: 25th Place (Alyssa Lemay)

– Boys: 20th Place (Juan Avila)

 

 


Fencing

Image result for fencing clipart

Saturday., 1/6 Morgan Invitational

  • Morgan Fencing hosted its first annual Varsity Invitational Round Robin.  We hosted some of the top teams from around the state including Guilford (2017 boys and girls all-around state champions), Hand of Madison, Greenwich and the Hopkins School from New Haven.

-The Morgan Girls defeated Madison 20-7 and Hopkins 23-4

Top performers were:

In Epee

·       Jennifer Accetta

·       Olivia Silver

·       Mary Kate Staunton  

In Sabre

·       Olivia Morrissey

·       Angela Recine

In Foil

·       Grace Hull

·       Senior, Emma Riccio

·        Rachel Flanagan

 

-The Morgan Boys Defeated Madison 22-5

Top performers were:

In Epee

·       Cenzo Saturno

·       Scott Accetta

In Sabre

·     Noah Scarpace

·     Sean Arribas-Cockley  

1/25

Foil

                       – Girls: Lost 7-2

                       – Boys: Lost 0-9

Saber

                      – Girls: Won 7-2

                      – Boys: Lost 6-3

Epee

                      – Girls: Lost 5-4

                      – Boys: Lost 1-8

The Morgan boys defeated Hand 19-8 and the girls won 17-10.


Fall Sports:


Boy’s SoccerImage result for soccer ball clipart png


Friday., 9/8 @ East Hampton: WIN (non-league)

7-1

Monday., 9/11 @ Old Lyme: WIN

5-0

Wednesday., 9/13 vs North Branford: WIN 

5-0

Monday., 9/17 @ Portland: WIN

4-0

Saturday., 9/23 vs Valley: LOSE

2-3

Monday., 9/25 vs Cromwell: LOSE

3-1

Wednesday., 9/27 vs Haddam Killingworth: TIE

1-1

Tuesday., 10/3 vs Hale Ray: WIN

6-0

Friday., 10/6 vs Old Saybrook: LOSE

1-2

Tuesday., 10/10 @ Coginchaug: WIN

5-1

Friday., 10/13 @ Westbrook: WIN

4-0

Tuesday., 10/17 vs East Hampton: WIN

4-1

Thursday., 10/19 vs Norwich Free Academy: WIN

3-2

Saturday., 10/21 @ East Lyme: WIN

2-0

Wednesday., 10/25 vs Cromwell: WIN

3-1

Thursday., 10/26 @ Old Saybrook: LOSE

7-1

Friday., 10/27 vs Cromwell: WIN

6-1

Wednesday., 11/1 @ Old Saybrook: WIN

2-0

Saturday., 11/4 @ Portland vs Haddam-Killingworth: TIE

1-1

Wednesday., 11/8 vs Thomaston: WIN

4-1

Friday., 11/10 vs Cromwell: WIN

2-1

Tuesday., 11/14 @ West Haven vs Old Saybrook: WIN

2-1 PK(3-2)

Saturday., 11/18 @ Waterbury vs Somers: WIN

4-0

Congratulations to the Morgan Boy’s Soccer team for winning C0-Champions for the Shoreline Conference and the Class S State Champions!


Girl’s SoccerImage result for soccer ball clipart png


Saturday., 9/9 @ East Hampton: WIN (non-league)

3-1

Tuesday., 9/12 @ Old Lyme: LOSE

0-2

Friday., 9/15 vs North Branford: LOSE

1-2

Thursday., 9/21 @ Portland: WIN

3-1

Saturday., 9/23 vs Valley: TIE

2-2: Goals by Allie Gardner and Kylee Clifton

Tuesday., 9/26 vs Cromwell: WIN

3-0: Goals by Kylee Clifton and Alyssa Lemay (x2)

Thursday., 9/28 @ Haddam Killingworth: WIN

5-0: Goals by Brianna Navarra (x2), Courtney Vigilone (x2) and Alyssa Lemay

Saturday., 9/30 vs Sheehan: WIN

3-2: Goals by Courtney Viglione, Robyn Vuilleumier

Monday., 10/2 vs East Lyme: WIN

3-1: Goals by Courtney Vigilone (x2) and Robyn Vuilleumier

Thursday., 10/5 vs Old Saybrook: WIN

4-1: Goals by Kylee Clifton, Carly Schmidt and Courtney Vigilone (x2)

Tuesday., 10/10 @ Coginchaug: WIN

3-0

Thursday., 10/12 @ Westbrook: WIN

8-2

Monday., 10/16 vs East Hampton: WIN

2-0

Thursday., 10/19 vs Portland: WIN

1-0

Saturday., 10/12 vs Cromwell: TIE

1-1: Goal by Alyssa Lemay

Monday., 10/16 vs East Hampton: WIN

2-0

Thursday., 10/19 vs Portland: WIN

1-0

Saturday., 10/21 vs Cromwell: WIN

1-1

Wednesday., 10/25 @ Bethel: WIN 

2-1

Tuesday., 10/31 vs Portland: WIN

4-0

Wednesday., 11/1 @ North Branford: LOSE

1-4

Thursday., 11/9 @ North Branford: WIN

2-1

 


FootballImage result for football clipart


Friday., 9/8 @ Stafford: LOSE

0-36

Friday., 9/15 @ Valley: LOSE

7-48

Friday., 9/22 vs Haddam-Killingworth: LOSE

7-21

Thursday., 9/28 @ North Branford: LOSE

2-41

Friday., 10/6 vs Nonnewaug: LOSE

22-30

Friday., 10/20 vs Ellington: LOSE

7-33

Saturday., 10/28 vs Lewis Mills: LOSE

0-29

Friday., 11/3 vs Cromwell/Portland: LOSE

8-33

Friday., 11/10 @ Coginchaug: LOSE

21-42

Thursday., 11/23 @ OSW: LOSE

0-35


Field HockeyImage result for field hockey clipart


Tuesday., 9/12 vs Valley: TIE

1-1

Thursday., 9/14 vs North Branford: LOSE

2-7

Monday., 9/18 @ Haddam-Killingworth: LOSE

0-4

Tuesday., 9/19 vs Somers: WIN

6-0

Friday., 9/22 vs Westbrook: TIE

0-0

Thursday., 9/28 @ Old Saybrook: LOSE

1-4

Saturday., 9/30 vs Immaculate: LOSE

0-4

Monday., 10/2 @ East Catholic: LOSE

0-1

Wednesday., 10/4 @ Valley: WIN

2-1

Tuesday., 10/10 @ Norwich Free Academy: WIN

4-0

Thursday., 10/12 vs Haddam-Killingworth: TIE

1-1: Goal by Jordan McMillan

Monday., 10/16 @ North Branford: LOSE

0-7

Tuesday., 10/17  @ Westbrook: LOSE

0-2

Thursday., 10/20 @ Suffield: LOSE

0-2

Monday., 10/23 vs Old Saybrook: LOSE

2-4

Thursday., 10/26 @ Somers: WIN

4-0


VolleyballImage result for volleyball clipart


Monday., 9/11 @ Haddam-Killingworth: LOSE

0-3

Wednesday., 9/13 vs Old Lyme: WIN

3-0

Friday., 9/15 @ North Branford: WIN

3-0

Monday., 9/18 vs Valley: LOSE

0-3

Friday., 9/22 vs East Hampton: WIN

3-0

Monday., 9/25 @ Creed: WIN

3-0

Wednesday., 9/27 vs Hale Ray: LOSE

1-3

Friday., 9/29 @ Fitch: LOSE

0-3

Monday., 10/2 @ Coginchaug: LOSE

0-3

Wednesday., 10/4 @ Cromwell: LOSE

0-3

Friday., 10/6  vs Haddam-Killingworth: LOSE

0-3

Tuesday., 10/10 @ Old Lyme: WIN

3-0

Wednesday., 10/11 vs North Branford: WIN

3-1

Wednesday., 10/18 vs Creed: WIN

3-0

Friday., 10/20 @ Hale Ray: LOSE

0-3

Monday., 10/23 vs Coginchaug: LOSE

1-3

Wednesday., 10/25 vs Cromwell: LOSE

0-3